Opole, ul. Semaforowa 16
tel./fax: 77 456 38 34
e-mail: info@hylatransport.pl
 
  

  
   
  
 
Foto
Foto
Foto
HYLA TRANS FIRMĄ ROKU 2016


jest nam miło poinformować, że nasza firma została zwycięzcą konkursu "Firma Roku 2016", W dniu 10 marca b.r. w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym w Opolu odbyła się XV Gala Biznesu. Wzięło w niej udział ponad 220 gości. Oprócz właścicieli i kadry firm, obecni byli przedstawiciele instytucji otoczenia biznesu oraz samorządu i mediów. Spotkanie na uroczystej gali było okazją do docenienia wyjątkowych firm wyróżnionych i nagrodzonych w konkursie Firma Roku. Nagroda została przyznana po raz piętnasty  w trzech kategoriach: Przedsiębiorstwo, Produkt/Usługa, Junior Biznesu.
Tegorocznym zwycięzcą konkursu w kategorii Przedsiębiorstwo została: firma Hyla Trans s.c z Opola.

Serdecznie dziękujemy organizatorom konkursu - Izbie Gospodarczej "Śląsk" oraz Fundacji Rozwoju Śląska za ciekawą inicjatywę gospodarczą inspirującą do rozwoju i nowoczesnego zarządzania firmy regionalne. Patronat honorowy wydarzenia objął Marszałek Województwa Opolskiego - Pan Andrzej Buła, który podkreślił, że aktywność w opolskich przedsiębiorcach zawsze była i nigdy mieszkańcy regionu nie zostali przez biznes zawiedzeni.

Relację z wydarzenia znajdą Państwo również pod adresem:

http://www.nto.pl/serwisy/heimat/a/wazny-jest-patent-na-biznes,11884062/

http://doxa.fm/slider/xv-gala-biznesu-firmy-zostaly-wyroznione/

http://www.24opole.pl/23486,Wybrano_najlepsze_przedsiebiorstwa_ubieglego_roku,wiadomosc.html

https://opole.tvp.pl/29465588/nagrodzili-firmy-roku

 
HYLA TRANS FIRMĄ ROKU 2016
Szanowni Państwo,
jest nam niezmiernie miło poinformować, że podczas XV Gali Biznesu nasza firma otrzymała tytuł Firmy Roku 2016  w kategorii Przedsiębiorstwo. Centrum Wystawienniczo-Kongresowe, gdzie miało miejsce wydarzenie gościło przedstawicieli przedsiębiorstw, które szczególnie zasługują na uznanie w regionie. Tegorocznym współorganizatorem konkursu była Fundacja Rozwoju Śląska oraz Izba Gospodarcza "Śląsk". Patronatem honorowym objął inicjatywę Marszałek Województwa Opolskiego - Pan Andrzej Buła.
Więcej w zakładce "Firma Roku 2016"- www.hylatransport.pl/web.n4.

. 


 

Witryna wykorzystuje ciasteczka (ang. cookies) w celach sesyjnych oraz statystycznych.
Więcej informacji w polityce prywatności.

Opole, ul. Semaforowa 16, tel./fax: 77 456 38 34
e-mail: info@hylatransport.pl
 Realizacja: new4mat.com Sp. z o.o.
ADMINISTRACJA n4CMS