Opole, ul. Semaforowa 16
tel./fax: 77 456 38 34
e-mail: info@hylatransport.pl
 
  

  
   
  
 

HYLA TRANS  zdobywa wyróżnienia

Mamy przyjemność poinformować, że nasza firma otrzymała dwa wyróżnienia potwierdzające utrzymywanie wysokiej wiarygodności i rzetelności biznesowej.


Otrzymaliśmy Złoty Certyfikat Wiarygodności Biznesowej przyznany przez  Międzynarodową Wywiadownię Gospodarczą Bisnode (Dun&Bradsteet). Jest to dowód stabilności i wiarygodności  finansowej firmy,  potwierdzający, że właściciele są wiarygodnymi kontrahentami, z którymi warto utrzymywać i nawiązywać kontakty handlowe. Przyznany Certyfikat potwierdza, iż firma HYLA TRANS jest w dobrej kondycji finansowej oraz terminowo reguluje zobowiązania. Z całą pewnością wyróżnienie przyznane przez Dun&Bradstreet  przyczynia się do zwiększenia atrakcyjności rynkowej naszej firmy.

Link do certyfikatu: http://www.dnb.com.pl/raporthandlowy.aspx?id=10853273&lang=pl

Ponadto Międzynarodowa Wywiadownia Gospodarcza Creditreform (obecnie jedna z trzech największych na świecie organizacji zajmujących się oceną zdolności kredytowej przedsiębiorstw) przeprowadziła badanie wiarygodności kredytowej naszej firmy. Całościowa ocena kondycji finansowej naszej firmy, w szczególności zdolność do terminowego regulowania zobowiązań została oceniona jako dobra i nasza firma zdobyła prestiżowy Certyfikat Wiarygodności Płatniczej.
 

Link do certyfikatu: http://www.crefo.pl/raport/9413766570?lang=pl&tab=tab2&certId=15653

 


Załączniki:
 
HYLA TRANS FIRMĄ ROKU 2016
Szanowni Państwo,
jest nam niezmiernie miło poinformować, że podczas XV Gali Biznesu nasza firma otrzymała tytuł Firmy Roku 2016  w kategorii Przedsiębiorstwo. Centrum Wystawienniczo-Kongresowe, gdzie miało miejsce wydarzenie gościło przedstawicieli przedsiębiorstw, które szczególnie zasługują na uznanie w regionie. Tegorocznym współorganizatorem konkursu była Fundacja Rozwoju Śląska oraz Izba Gospodarcza "Śląsk". Patronatem honorowym objął inicjatywę Marszałek Województwa Opolskiego - Pan Andrzej Buła.
Więcej w zakładce "Firma Roku 2016"- www.hylatransport.pl/web.n4.

. 


 

Witryna wykorzystuje ciasteczka (ang. cookies) w celach sesyjnych oraz statystycznych.
Więcej informacji w polityce prywatności.

Opole, ul. Semaforowa 16, tel./fax: 77 456 38 34
e-mail: info@hylatransport.pl
 Realizacja: new4mat.com Sp. z o.o.
ADMINISTRACJA n4CMS