Opole, ul. Semaforowa 16
tel./fax: 77 456 38 34
e-mail: info@hylatransport.pl
 
  

  
   
  
 
25-lecie działalności HYLA TRANS

Pod koniec 2014 roku firma świętowała 25-lecie nieprzerwanej działalności w branży drogowego transportu materiałów. W tym czasie firma wyspecjalizowała się w transporcie materiałów sypkich, zarówno budowlanych jak i spożywczych. Obecnie swoje usługi świadczymy dla wielu klientów na rynku polskim, a także europejskim.
Jubileusz był okazją do wielu wspomnień, które choć minione na zawsze pozostały w pamięci całej załogi firmy. Nie zabrakło także podziękowań dla zasłużonych pracowników, pamiątkowego zdjęcia oraz jubileuszowego tortu.
Foto
Foto
Foto
 
HYLA TRANS FIRMĄ ROKU 2016
Szanowni Państwo,
jest nam niezmiernie miło poinformować, że podczas XV Gali Biznesu nasza firma otrzymała tytuł Firmy Roku 2016  w kategorii Przedsiębiorstwo. Centrum Wystawienniczo-Kongresowe, gdzie miało miejsce wydarzenie gościło przedstawicieli przedsiębiorstw, które szczególnie zasługują na uznanie w regionie. Tegorocznym współorganizatorem konkursu była Fundacja Rozwoju Śląska oraz Izba Gospodarcza "Śląsk". Patronatem honorowym objął inicjatywę Marszałek Województwa Opolskiego - Pan Andrzej Buła.
Więcej w zakładce "Firma Roku 2016"- www.hylatransport.pl/web.n4.

. 


 

Witryna wykorzystuje ciasteczka (ang. cookies) w celach sesyjnych oraz statystycznych.
Więcej informacji w polityce prywatności.

Opole, ul. Semaforowa 16, tel./fax: 77 456 38 34
e-mail: info@hylatransport.pl
 Realizacja: new4mat.com Sp. z o.o.
ADMINISTRACJA n4CMS